PACZUSZKA DLA MALUSZKA

Szkolne Koło Caritas pragnie zachęcić do pomocy w ramach ogólnopolskiej akcji świątecznej Paczuszka dla Maluszka  organizowanej wraz z Fundacją Małe Stópki. Jest to piękna pomoc samotnym Mamom i ich dzieciom, które przebywają w Domach Samotnej Matki, a których często nie stać na podstawowe artykuły higieniczne dla dzieci. Znamy Wasze ogromne serca i jesteśmy pewni, że dużo z Nas będzie chciał się w tę akcję włączyć.

CO ZROBIĆ?

W przedsionku szkoły znajduje się choinka, na której wiszą bańki – zabierzcie jedną do domu i tam jest wszystko opisane. Ale tak w skrócie napiszę, że potrzeba: pampersów, artykułów dla niemowląt takich jak smoczki, butelki czy inne rzeczy, oliwki, szampony czy żele do mycia, mokre chusteczki i środki piorące.
Wiemy, że idą święta i jest to czas wydatków ale jesteśmy pewni, że niosąc pomoc innym robimy dobry uczynek i będzie nam to kiedyś wynagrodzone. Nikt z nas nie wie, jakiej pomocy kiedyś my będziemy potrzebować?

Na koniec z góry DZIĘKUJEMY w imieniu każdej obdarowanej osoby, dziękujemy za SERCE i miłość do tych maleńkich dzieciątek i ich Mam.