Razem pomagamy dla Konrada!!!

21 i 22 czerwca 2021r. mogliśmy wesprzeć naszego ucznia Konrada Tokarczyka, który zbiera pieniądze na nowy wózek. Akcja odbyła się w salonie Awangarda w Nowym Sączu.

Konrad choruję na wrodzoną łamliwość kości. To nieuleczalna choroba, z którą stara się oswoić razem ze swoimi kochanymi rodzicami i lekarzami. Kiedy był mały jego rokowanie nie były dobre, ale dzielnie walczy. 12-latek przeszedł już 12 operacji. Dzięki nim żyje, rozwija się i może próbować chodzić, choć dystanse przekraczające kilkanaście kroków są jeszcze poza jego zasięgiem. Mobilność zapewnia mu wózek. Wózek musi być wygodny i bezpieczny. Z pomocą przyszła akcja charytatywna.

Dziękujemy uczniom naszej szkoły: Aleksandra Stachoń kl. III, Oliwka Stachoń kl. V, Kinga Stachoń kl. IV, Kuba Stachoń kl. VI oraz ich rodzicom za wsparcie i pomoc dla Konrada – dobrego kolegi z klasy jak i ze szkoły. Dodatkowo dziewczynki ścinając swoje włosy oddały na fundację, która działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Zapraszamy do fotorelacji:

Zdjęcia z Instagram.