Pożegnanie klasy VIII

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klasy ósmej naszej szkoły 26 czerwca 2021 r. zakończył się pewien etap.

Tego dnia w  uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie 12 uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Najpierw odbyła się część artystyczna przygotowana przez ośmioklasistów – wykonanie,          w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji,  piosenek oraz wzruszających podziękowań. Następnie wystąpili uczniowie klasy VII, którzy pożegnali starszych kolegów wesołymi, ale jak wiernie odzwierciadlającymi zachowanie każdego ósmoklasisty, wierszykami oraz upominkami. Na koniec tej części głos zabrała Pani dyrektor, która pogratulowała uczniom promocji i ukończenia szkoły podstawowej oraz podziękowała rodzicom za zaangażowanie i  współpracę ze szkołą.

Kochani  Uczniowie i Wychowankowie !

        Życzę  Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń! Wierzę , że wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.

Każdy z Was współtworzył naszą szkołę, sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie. Każdy z Was kawałek naszej szkoły zabiera też ze sobą – na całe życie.

        Drogim Rodzicom dziękuję za wspaniałą współpracę, życzliwość , za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną.

Nie mówię  żegnajcie, mówię  …  Do zobaczenia!

Wasza wychowawczyni : Beata Nowak