Nasze uczennice oddają swoje włosy!!!!

Nie ma mocnych na uczennice z naszej szkoły!!!!

Lena Drożdż uczennica już 6 klasy ponownie ścięła włosy i oddała je na szczytny cel. Lena przekazała po raz drugi swoje włosy dla Fundacji Rak’n’Roll, która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

2 lata temu zapoczątkowała ten  trend “Daj Włos” pani Ania Maśko, która zaszczepiła chęć pomagania innym.

Przypomnijmy, które z dziewczyn już ścięły włosy

w roku szkolnym 2019/2020:

  • Oliwka Stachoń
  • Lena Drożdż
  • Klara Kurzeja
  • Karolina Kurzeja
  • Zuzanna Kocoń  – nasza absolwentka

w roku szkolnym 2020/2021:

  • Martyna Lompart
  • Kinga Stachoń
  • Oliwka Stachoń
  • Aleksandra Stachoń
  • oraz Lena Drożdż

Zapraszamy was drogie uczennice z naszej szkoły do akcji “Daj Włos”. Ścinajcie włosy!!!!! Pani fryzjerka Joanna Pierzchała z Gołkowic  chętnie wam pomoże w tym nad wyraz pięknym przedsięwzięciu. Numer Telefonu: 504974597

Pamiętajcie o wykonaniu zdjęcia i przesłanie je do pani Ani Maśko.