ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W środę 19 czerwca br. decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego i zgodnie z rozporządzeniem MEN zakończył się rok szkolny 2018/2019. Z jednej strony jest to radosny dzień, bo zaczynają się wakacje, a z drugiej strony smutny, bo trzeba się pożegnać z nauczycielami, z kolegami i koleżankami oraz z nauczycielami. W naszej szkole Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom, Radzie Rodziców, pracownikom szkoły i uczniom za czas wspólnej pracy, nauki i zabawy. Rozdano wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki w nauce, za 100 % frekwencję oraz za szczególne osiągnięcia. Na zakończenie klasa druga, pod dowództwem Pani Anety Lompart i współpracy Pani Marii Czajkowskiej i wielu rodziców, przygotowała podróż przez różne kraje europy, wskazując nam kierunek wakacyjnego odpoczynku. Życzymy bezpiecznego wypoczynku. Niech św. Kinga czuwa nam nami wszystkimi.

TUTAJ są zdjęcia, a TUTAJ jest film – jeżeli ktoś nie może oglądnąć tego filmy to proszę go sobie pobrać STĄD!