KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „Zima w krajach anglojęzycznych”

Celem konkursu było przybliżenie kultury oraz zabytków i ciekawych miejsc w miastach krajów anglojęzycznych. Uczniowie klas 1-3 losowali jedno miasto, które następnie mieli samodzielnie namalować w zimowej scenerii, w dowolnej technice na kartce A3. Miastami tymi były między innymi: Londyn, Cardiff, Edynburg, Nowy Jork, Sydney, Ottawa, Wellington i inne.

Jury w składzie: Dyrekcji, ks. Tomasza, pani przewodniczącej Rady Rodziców oraz nauczycieli wybrali numery pięciu prac, które według nich był ciekawe, ale również samodzielnie wykonane. Oto wyniki:

  1. WERONIKA GÓRSKA Z KLASY 1
  2. NIKOLA BIELAK Z KLASY 1
  3. PIOTR NIKOŁAJCZUK Z KLASY 2
  4. LENA DROŻDŻ Z KLASY 3
  5. OLIVIER KURZEJA Z KLASY 3

Zwycięscy otrzymali bogate nagrody główne ufundowane przez Radę Rodziców, pana Adama Sejuda, ks. Tomasza,  wydawnictwo Pearson oraz wydawnictwo Macmillan, za co im w imieniu swoim oraz uczniów BARDZO DZIĘKUJĘ. Pozostali uczniowie otrzymali równie piękne nagrody pocieszenia.

Cieszę się, iż konkurs cieszył się tak wielką popularnością bo aż 22 uczniów wykonało wspaniałe prace. Pragnę podziękować zarówno uczniom, jak i rodzicom za zaangażowanie w ten konkurs.

Conragtulations!!! Your teacher: Monika Wojtaszek

TUTAJ są zdjęcia prac i z rozdania nagród.