ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

W czwartek 25 października br. w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Uczniów Klasy Pierwszej. Pani Jadwiga Bochniarz, wychowawczyni klasy pierwszej, przy pomocy i wsparciu Pani Agaty Nicpońskiej i Pani Marty Słaby wraz z uczniami klasy trzeciej przygotowały piękną akademię przed ślubowaniem. Po jej zakończeniu i wprowadzeniu sztandaru naszej szkoły wszyscy zebrani odśpiewali Hymn Polski, a uczniowie klasy pierwszej ślubowali na sztandar szkoły być dobrymi Polakami i uczniami szkoły. Następnie Pani Dyrektor pasowała dzieci na uczniów. Po zakończeniu  uroczystości dzieci otrzymały od Pani Dyrektor, od Rady Rodziców oraz od uczniów innych klas upominki. Wspaniali rodzice przygotowali poczęstunek, pod którym jak widać na zdjęciach, uginały się stoły. Dziękujemy!

Tutaj są zdjęcia.

Tutaj znajdziesz filmy: Polonez w wykonaniu uczniów oraz piosenka Leny.