TURNIEJ WIEDZY OGÓLNEJ

W dniu 25 kwietnia trzy uczennice: Katarzyna Kołodziej z klasy 7, Aleksandra Korona z klasy 6 oraz Daria Klóska z klasy 5, wzięły udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ogólnej. Dziewczyny świetnie sobie poradziły z pytaniami, z różnych dziedzin nauki. Podczas licytacji dwa razy odpowiedziały na pytania prawidłowo i zdobyły maksymalną ilość punktów. Walka była wyrównana i nasze uczennice zdobyły łącznie 33 punktów co dało im 4 miejsce na 9 szkół. Do podium brakło tak niewiele, ale mamy nadzieję, że za rok uda się poprawić wynik. Serdecznie gratulujemy uczennicom i dziękujemy organizatorowi, a więc Szkole Podstawowej w Skrudzinie za dyplom, nagrody pocieszenia, słodycze, obiad oraz wspaniałą atmosferę. Opiekę nad uczennicami sprawowała Pani Monika Wojtaszek, najlepsza nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole.

Tutaj są zdjęcia!