PARK TRAMPOLIN

Ruch to zdrowie – rozbudzanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

W trosce o zdrowie uczniów SP im. św. Kingi w Popowicach, w środę 2 maja 2018 zaprasza  do wspólnej zabawy w miejscu stworzonym właśnie dla Was!

Czas spędzony z nami jest czasem fantastycznej zabawy połączonej z aktywnością fizyczną. Poprzez ruch na trampolinach dzieci zyskują pewność siebie i większe czucie własnego ciała, zaś dorośli na nowo odkryją w sobie dziecko. W Ninja Jump czeka na Was strefa dodgeball do gry w zbijaka, strefa kosza, strefa basenu z gąbek oraz ścianka wspinaczkowa. Zapewniamy niezapomniane emocje i aktywny wypoczynek.

Program:

• zbiórka na przystanku obok mostu w Popowicach o godz. 900
  • wyjazd autokarem 905 do Nowego Sącza
  • zajęcia ruchowe w parku trampolin „Ninja Jump” od godziny 10 do 12.
  • chwila dla łasucha,
  • 1230 powrót autokarem,
  • około godziny 13 zakończenie.

Całkowity koszt: 25 zł

Z powodów organizacyjnych ograniczona liczba miejsc (maksymalnie 40 uczniów + 2 opiekunów). O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. AKTUALNIE lista jest już zamknięta, ale można u Pana Kazimierza zapisać się na listę rezerwową. W razie gdyby ktoś zrezygnował osoba z listy rezerwowej zajmie wolne miejsce.