WODA NA WESOŁO

Konkurs plastyczny „Woda na wesoło, czyli tradycja śmigusa-dyngusa”

Organizatorem Konkursu była Spółka z o.o. „Sądeckie Wodociągi” z siedzibą w Nowym Sączu.

Główne cele konkursu to:

• Propagowanie wiedzy ekologicznej i kształtowanie proekologicznych postaw wśród dzieci oraz młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych,
  • Rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, a w szczególności środowiska wodnego.

Konkurs organizowany był w czterech kategoriach:

Kategoria I-dzieci w wieku przedszkolnym,

Kategoria II-uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,

Kategoria III-uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej,

Kategoria IV-uczniowie gimnazjum.

Na konkurs „Woda na wesoło, czyli tradycja śmigusa-dyngusa” wpłynęło 1179 prac. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, żeby wybrać 12 laureatów w czterech różnych kategoriach wiekowych. Przyznano również jedno wyróżnienie w każdej kategorii wiekowej.

Uczennica klasy I: Amelia Górska została laureatką konkursu. Jurorzy przyznali jej wyróżnienie w kategorii wiekowej klas I-III. 20. 04. 2018 odebrała nagrodę w Ratuszu, w Nowym Sączu. Gratulujemy Amelce, to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły.

Opiekunem konkursu w szkole była p. Aneta Lompart, która przesłała 17 wspaniałych prac plastycznych.

Uczniowie, którzy wykonali prace:

Klasa 0: Nikola Bielak, Jakub Bielak, Martyna Lompart, Hubert Korona, Aleksandra Stachoń

Klasa 1: Amelia Górska, Daria Korona, Anna Lompart, Zuzanna Pych, Kinga Stachoń, Andżelika Szczęsna

Klasa 2: Lena Drożdż, Filip Korona, Oliwia Stachoń

Klasa 3: Bartłomiej Bielak, Jakub Stachoń

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów.

Tutaj znajdziesz zdjęcia z tego wydarzenia!