KONKURS WIEDZY O ŚW. KINDZE

W piątek w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o św. Kindze. Z tej okazji przyjechała do nas, z gościnnym występem, młodzież Gimnazjum im. św. Kingi w Nowym Sączu. Przedstawili oni krótką historię św. Kingi i jej przybycia do Polski. Po występie odbył się drugi etap konkursu wiedzy, w którym wzięło udział pięciu uczniów wspieranych przez starszych kolegów i koleżanki z gimnazjum.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Kocoń!

II Miejsce – Katarzyna Kołodziej!

III miejsce – Aleksandra Korona, Karolina Sopata i Dawid Bober.

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim, którzy pomogli przygotować ten konkurs. Szczególne podziękowanie należą się Pani Dyrektor, za wspieranie i motywowanie organizatorów, Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi za ofiarowanie nagród oraz niezawodnej Radzie Rodziców, która bezinteresownie przygotowała poczęstunek dla młodzieży z Nowego Sącza i wszystkich uczniów naszej szkoły.

Zdjęcia z uroczystości wykonał Jakub Pietrzyk i znajdziesz je tutaj!