WIOSNA, ACH TO TY !

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. I chociaż marcowa pogoda lubi płatać figle, dzień przywitał nas promykami  słońca i tym samym wprowadził wszystkich w radosny nastrój.

Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował liczne konkursy i zabawy. Najpierw odbył się show Mam talent . Chętni uczniowie zaprezentowali swoje pasje artystyczne , magiczne sztuczki.  Na szkolnej scenie artyści dali znakomity popis umiejętności wokalnych, gimnastycznych , tanecznych. Było radośnie i kolorowo , ponieważ każda klasa odznaczała  się ubiorem w wylosowanym wcześniej kolorze. Dodatkowo odbył się pokaz  śmiesznych fryzur .

Dziękujemy p. Natalii Bielak z Rady Rodziców za przygotowanie słodkich upominków.

Mamy nadzieję, że Wiosna w końcu zawita do nas na dobre.

B. Nowak