WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO

– Życzę, żeby to, co poznaliście stało się bogactwem ducha, stało się także fundamentem, na którym będziecie budowali swe wzrastanie, kolejne lata dziecięce, młodzieńcze, by wkroczyć w dojrzałe życie jako jak najbardziej ukształtowany wewnętrznie człowiek i w tym życiu czuć się odpowiedzialnym za Polskę, ojczyznę i Kościół – mówił metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski podczas wręczenia nagród za konkursy biblijne w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.

We wtorek 6 czerwca br. do Pałacu Arcybiskupów Krakowskich przybyli laureaci czterech konkursów, wśród nich uczestnicy konkursu biblijnego “Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana”. W tym konkursie uczennica klasy siódmej Oliwia Stachoń została nagrodzona zaszczytnym tytułem LAUREATA, który zapewnia jej wejście do którejkolwiek szkoły średniej, publicznej na terenie Polski. To chyba pierwszy taki sukces uczniów naszej szkoły. Dwie kolejne uczennice Kinga Stachoń z klasy szóstej i Aleksandra Stachoń z klasy piątej otrzymały tytuł FINALISTY, który zapewnia 7 dodatkowych punktów podczas rekrutacji do szkoły średniej. Uczennicom towarzyszyła Pani Dyrektor Grażyna Smaga oraz ks. Tomasz, który wraz z Panią Anią Stachoń przygotowywał uczennice do tego konkursu. Więcej możesz przeczytać na stronie Archidiecezji Krakowskiej. TUTAJ są zdjęcia.