25 kwietnia odbył się XIII finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych oraz Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę reprezentowało łącznie aż 7 finalistów z klasy 8 oraz 7. Byli to: Matylda Wróblewska i Konrad Tokarczyk z klasy 8; Lena Drożdż, Klara Kurzeja, Oliwia Stachoń, Nikola Stawiarska i Natalia Żal z klasy 7. Uczniowie przez kilka tygodni przygotowali się pod okiem pani Moniki Wojtaszek. O godz. 10 w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Starym Sączu odbył się test z wiedzy z życia i panowania Królowej Elżbiety a następnie w kinie Sokół miał miejsce konkurs piosenki angielskiej. Mimo, że nie udało nam się zdobyć miejsca w konkursie wiedzy to nasza koleżanka Lena Drożdż wyśpiewała 1 miejsce w konkursie piosenki!!! Serdecznie gratulujemy Lence oraz wszystkim naszym uczniom, którzy poświęcili czas angażując się w ten konkurs a tym samym zdobywając wiedzę i nowe doświadczenie. Uczniowie mają plan wziąć udział w kolejnej edycji.

Dziękujemy Pani Dyrektor oraz Pani Ani Maśko za obecność i wsparcie, które dodało uczniom otuchy podczas zmagań konkursowych.

Dziękujemy Pani Monice Wojtaszek za przygotowanie uczniów do konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: