KLASA ÓSMA W DRODZE DO PRZYSZŁOŚCI – ODWIEDZINY ZS

W piątek 17 marca br. klasa ósma wyruszyła na podbój przyszłości i w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedzili Zespół Szkół w Starym Sączu. Pierwszym punktem wyprawy był budynek szkoły przy ul. Daszyńskiego, gdzie przywitała nas Pani Dyrektor Angelika Duda i opowiedziała o szkole i propozycji edukacyjnej przygotowanej na rok szkolny 2023/2024. Następnie odbyły się potyczki “turystyczne” przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół. Było mnóstwo frajdy i zabawy. Po ich zakończeniu na boisku rozegraliśmy mecz – walkę o flagę. Oj było dużo biegania i niecodziennych sytuacji. Potem poszliśmy do budynku na ul. Krakowskiej, gdzie mieszczą się kuchnie, na których wraz z uczniami tej szkoły przygotowaliśmy pyszne gnocchi i pizzę margaritę. Było super. Dziękujemy Dyrekcji ZS oraz wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy nas przyjęli jak swoich starych znajomych. TUTAJ są zdjęcia.