PAPUGI W NASZEJ SZKOLE

W piątek 17 marca br. odbył się pokaz  papugi  oraz występy iluzjonisty. Treser papug na wstępie przekazał dzieciom kilka podstawowych informacji o papugach oraz miejscu ich występowania. Czarodziej zademonstrował dzieciom kilkanaście magicznych sztuczek, w których wyczarowywał przedmioty lub niknęły one w tajemniczych okolicznościach. Nie obeszło się bez pomocy naszych uczniów, którzy nauczyli się magicznego zaklęcia, a niektórzy mieli okazję spróbować swoich sił jako iluzjoniści.

Wszystkie pokazy wywołały niezmierną radość u naszych uczniów. Dzieci do końca dnia opowiadały o pięknych i sprytnych papugach oraz zastanawiały się jak możliwe jest robienie takich sztuczek magicznych. Był to niewątpliwie bardzo udany dzień! TUTAJ są zdjęcia.