ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dzisiaj w naszej w szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Pani Iwonka Walczak przygotowała dekorację w formie masek karnawałowych. Pani Marta Słaby, pani Marta Mąka wraz z uczniami klasy 3 przyozdobili  salę różnokolorowymi łańcuchami, serpentynami oraz balonami. Zjawiskowy wygląd, wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, maski, bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki! Pod koniec balu pani dyrektor Grażyna Smaga poprosiła wszystkie zebrane dzieci o zaprezentowanie stroju. Wszystkie dzieci wyglądały cudnie, wobec czego pani dyrektor wszystkich nagrodziła słodkim upominkiem. W czasie przerwy dzieci miały czas na  poczęstunek przygotowany przez rodziców. TUTAJ są zdjęcia.