PIERWSZY DZIEŃ REKOLEKCJI

We wtorek 21 czerwca przeżyliśmy pierwszy dzień rekolekcji poświęconych św. Maksymilianowi. Najpierw do szkoły dotarli uczniowie klas starszych, od 4 do 8. Po wspólnej modlitwie i śpiewie oglądnęli film Startup na Maxa opowiadającym o niezwykłych osiągnięciach Maksymiliana w dziedzinie przedsiębiorczości, marketingu, a przede wszystkim miłości do Pana Boga i Niepokalanej. Po filmie odbył się test kahoot, na którym uczniowie wykazywali się znajomością życiorysu Maksymiliana: pierwsze miejsce zdobyła Oliwia Stachoń z klasy czwartej, drugie Ania Lopmart i Natalia Białogrzywa z klasy piątej, a trzecie Rafał Bober i Jan Wysoczański z klasy piątej. Po teście dzieci udały się do klas gdzie wykonywały ćwiczenia plastyczne i inne związane z Maksymilianem. Podobnie było z dziećmi młodszymi, za wyjątkiem testu wiedzy. Dziekuję nauczycielom za pomoc w pilnowaniu. TUTAJ są zdjęcia.