PSYCHOLOG SZKOLNY

Burmistrz Starego Sącza zatrudnił psychologa, mgr Barbarę Kożuch, na potrzeby wszystkich szkół z naszej gminy. Jest to tzw. psycholog mobilny. W tej chwili prowadzi warsztaty psychologiczne, w wybranych klasach. Do jego obowiązków należy m.in. wsparcie działań szkoły ale przede wszystkim pomoc psychologiczna.
W wakacje psycholog rozpoczyna spotkania indywidualne z uczniami i rodzicami uczniów. Będą mogli Państwo skorzystać bezpłatnie z jego pomocy i skonsultować swoje dziecko, jeśli tylko widzą Państwo taką potrzebę.
Kontakt w sprawie umówienia dziecka na wizytę/poradę/konsultację odbywa się telefonicznie: psycholog – mgr Barbara Kożuch, telefon 666 376 568
godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.
adres: ul. Bandurskiego 14 b w Starym Sączu. To biały budynek przy stadionie piłkarskim, tzw. Podmajerz. Na parterze znajduje się siedziba MKS Sokół.