WYCIECZKA DO KRAKOWA

W środę 8 czerwca br. uczniowie naszej szkoły z oddziału przedszkolnego i klas: 1, 2, 3 uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Krakowa. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały wychowawczynie: Jadwiga Bochniarz, Aneta Lompart, Marta Słaby, Dorota Ogorzały, Marta Kowalczyk oraz nasza pani dyrektor Grażyna Smaga. Głównym celem wycieczki była wizyta w krakowskim zoo oraz zwiedzanie zamku królewskiego na Wawelu. Mimo “psikusnej ” aury udało się zrealizować plan. Uczniowie mogli podziwiać egzotyczne gatunki zwierząt oraz osobiście poznać Smoka Wawelskiego. Ostatnim punktem był wspólny obiad, po którym ruszyliśmy w drogę powrotną, aby w dobrych humorach wróci do stęsknionych rodziców. TUTAJ są zdjęcia.