DZIEŃ DZIECKA

“Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak. I właśnie dziś w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka było dużo radości, a wszystko dzięki wspaniałym osobom, które pomogły w organizacji tego pięknego dnia. Punktualnie o 9 zaczęła się zabawa: turniej szachowy dla części uczniów, nad którym czuwał wielebny Ksiądz oraz pełne emocji konkurencje sportowe przygotowane przez Grono Pedagogiczne. W między czasie każdy uczeń mógł wziąć udział w loterii fantowej zorganizowanej przez cudowną Radę Rodziców oraz zjeść przepyszną kiełbaskę z grilla i napić się domowego kompotu. Pogoda i humor dopisywały, a dzieci miały niesamowitą frajdę kiedy zaczął się finał loterii fantowej. Można było wygrać świetne nagrody główne ufundowane przez państwa Agnieszkę i Karola Tokarczyk, za co Im w tym miejscu serdecznie dziękujemy. Słowa podziękowania kierujemy również do państwa Małgorzaty i Daniela Śmietana, którzy sprawili ogromną radość napojami Ekipy i smacznymi lodami. Dziękujemy panu Bogdanowi Florkiewicz za słodką watę cukrową, która zwabiła nawet starsze dzieci (czytaj dorosłych:)). Nie byłoby tego wydarzenia gdyby nie nasze kochane Mamy: Ania Stachoń, Ela Drożdż, Dominika Żal, Ania Tokarczyk, Agnieszka Tokarczyk i Natalia Bielak i Wam też składamy słowa wdzięczności na ręce przewodniczącej Rady Rodziców pani Małgorzaty Drożdż. Wszystkim wygranym w loterii oraz naszym mistrzom szachów czyli Nikoli Bielak i Przemkowi Tokarczyk gratulujemy! Ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci i już czekamy na kolejny taki dzień gdzie słychać tylko głośny śmiech dzieci. TUTAJ są zdjęcia.