ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ZA NAMI

W piątek 25 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Ksiądz Tomek w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli odprawił Msze świętą a na kazaniu dał nam biblijną lekcję oszczędzania. Pani Dyrektor dostała trzy skarbonki z zadaniem, aby je napełnić do końca wakacji. Potem odbył się skrócony dzień naszej Patronki św. Kingi, po którym Pani Dyrektor wraz z Wychowawcami rozdała nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom oraz pracownikom szkoły za udany rok szkolny i życzyła fajnych wakacji. Następnie uczniowie klasy ósmej podziękowali wszystkim za te osiem, a nawet dziewięć lat wspólnej pracy. I wtedy nadszedł czas pożegnania: klasa siódma zrobiła to w chwytający za serce sposób. No i tak rozeszliśmy się… Będzie nam brakowało Was!

TUTAJ są zdjęcia ks. Tomka, TUTAJ są zdjęcia Pani Marty Kowalczyk, a poniżej kilka piosenek na wakacje. POŻEGNANIE ÓSMEJ KLASY – PIOSENKA – tekst piosenki.