DZIEŃ CHŁOPAKA W 7 KL. NA JĘZYKU ANGIELSKIM

Dzisiaj jest wyjątkowe święto naszych chłopaków i dlatego przygotowane zostały dla nich mnóstwo atrakcji. 
Na początku chłopcy zostali poczęstowani domowymi mufinkami (Pani Moniki) z angielskimi życzeniami, a następnie cała klasa miała swoją lekcję wychowawczą, podczas której chłopcy zostali poddani ciekawym i naprawdę pełnych śmiechu doświadczeniom. 

ZADANIE 1 – OBIERANIE ZIEMNIAKA NA CZAS

W tym zadaniu Patryk i Bartek, za pomocą bezpiecznego strugacza, mieli obrać ziemniaka. Liczył się czas oraz czy zadanie zostało wykonane dokładnie. Tę konkurencję wygrał o kilka sekund Patryk. Dzięki pracy chłopców Pani Monika będzie miała obiad gotowy 🙂

ZADANIE 2 – CO WIESZ O DZIEWCZYNACH

Przygotowałyśmy kilka gadżetów, które są używane przez kobiety i dziewczyny, a chłopcy mieli powiedzieć do czego one służą. Dowiedziałyśmy się miedzy innymi, że pęsetą wyrywa się rzęsy, a zalotka służy do ich obcinania. Ej chłopaki, musicie się jeszcze dużo nauczyć.

ZADANIE 3 – JEDZENIE CIASTA BEZ UŻYCIA RĄK

Tutaj śmiechu było co nie miara. Nie chodziło żeby zjeść szybko, ale wszystko i żeby zostawić czysty talerz. Jedzenie bez rąk jest ciężkie i baaaardzo brudzące 🙂 Napoleonka chyba bardzo smakowała chłopakom, bo zostawili puste talerze.

Po tych wyczerpujących konkurencjach był czas na drobne upominki, czyli książeczki z mądrymi cytatami oraz kartki z osobistymi życzeniami od dziewczyn i wychowawczyni. Potem to już tylko słodkie mufinki. Dziękuję moim dziewczynom za zaangażowanie i pomysły, a chłopakom tym małym i tym dużym życzę sukcesów i uśmiechu. 

HAPPY BOY’S DAY!!!
M. Wojtaszek 

TUTAJ są zdjęcia!