ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – 1 września 2020

Dyrektor Szkoły im. św. Kingi w Popowicach informuje, że ze względu na obowiązujący w naszym kraju stan epidemii nie odbędzie się tradycyjne, wspólne dla całej społeczności szkolnej rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W dniu 1 września 2020 roku zapraszamy Uczniów klas od 0 do 8 i chętnych Rodziców na spotkania z Wychowawcami, które odbędą się według poniższego harmonogramu. Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa, dbania o zdrowie swoje i innych – dezynfekujemy ręce, zakładamy maseczkę.

Harmonogram spotkań z Wychowawcami:

Klasa I – godzina 8:00 sala nr 3. Wychowawca: mgr Marta Słaby i Wychowawca Wspomagający mgr Marta Kowalczyk.

Klasa II – godzina 8:30 sala nr 3. Wychowawca: mgr Dorota Ogorzały  i Wychowawca Wspomagający mgr Iwona Walczak.

Klasa III – godzina 9:00 sala nr 3. Wychowawca: mgr Jadwiga Bochniarz.

Klasa 0 – godzina 9:30 sala nr 3. Wychowawca: mgr Aneta Lompart.

Klasa IV – godzina 10:00 sala nr 2. Wychowawca: mgr Maria Czajkowska.

Klasa V – godzina 10:05 sala nr 6. Wychowawca: mgr Anna Maśko.

Klasa VI – godzina 10:10 sala nr 3. Wychowawca: mgr Monika Mleczko i Wychowawca Wspomagający mgr Maria Tokarczyk.

Klasa VII – godzina 10:15 sala nr 5. Wychowawca: mgr Monika Wojtaszek.

Klasa VIII – godzina 10:20 sala nr 4. Wychowawca – mgr Beata Nowak.

INFORMACJA KS. TOMASZA:

Uroczysta Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek (31 sierpnia br.) o 16:30 w kaplicy w Popowicach. Od 16:00 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.