ODBLASKOWA SZKOŁA NA FINISZU

Dziś do naszej szkoły przybył Pan Policjant Tomasz Guzik, który pracuje w Starym Sączu. Zebranym uczniom, a przyszły wszystkie klasy na salę gimnastyczną, przedstawił zasady bezpiecznego zachowania w życiu codziennym i bezpiecznego korzystania z dróg. Po prelekcji Pana Policjanta, Pan Kazimierz nasz koordynator akcji “Odblaskowa szkoła” przygotował dla wszystkich klas test kahoota. Rywalizacja była duża. W ogólnej klasyfikacji zwyciężyły następujące klasy:

1. pierwsze miejsce – klasa 2
  2. drugie miejsce – klasa 3
  3. trzecie miejsce – klasa 1
  4. czwarte miejsce – klasa 8
  5. piąte miejsce – klasa 7
  6. szóste miejsce – klasa 6
  7. siódme miejsce – klasa 4
  8. ósme miejsce – klasa 5

Po zakończonym teście Pani Dyrektor wraz Panem Kazimierzem wręczyli dzieciom nagrody za test i za koła ratunkowe, które dzieci zbierały w czasie trwania projektu. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w realizację różnych zadań związanych z działaniem “Odblaskowej szkoły”, a zwłaszcza Panu Kazimierzowi koordynatorowi i pomysłodawcy różnych akcji.

TUTAJ są zdjęcia.