DZIEŃ NAUCZYCIELA

W poniedziałek 14 października br. odbył się w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy czwartej, trzeciej i ósmej przygotowali pod kierunkiem Pani Ani Maśko bardzo ciekawą akademię poświęconą nauczycielom i pracownikom szkoły. Po występie uczniów Pani Dyrektor zabrała głos. Oprócz życzeń skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły były również nagrody Dyrektora Szkoły, którymi zostali obdarowani nauczyciele. Do życzeń i nagród dołączyła Rada Rodziców, która przez dzieci przygotowała dla wszystkich pracowników szkoły słodkie pamiątki. Po zakończonej uroczystości Pani Ania Maśko rozstrzygnęła konkurs na pracę plastyczną o ulubionym nauczycielu. Spośród piętnastu uczniów zwyciężyli wszyscy i każdy od Pani Ani otrzymał nagrodę i dyplom. Serdeczne podziękowanie dla Pani Agaty Nicpońskiej za przygotowanie piosenek, Panu Kazimierzowi za nagłośnienie sali, uczennicom klasy ósmej Aleksandrze i Gabrysi za piękny występ oraz Pani Ani Maśko za przygotowanie i koordynowanie tej akademii.

TUTAJ są zdjęcia oraz piosenki: pierwsza i druga.