WYCIECZKA CZWARTEJ KLASY DO LABILANDU

Aby wykorzystać ostatnie słoneczne dni, 23 września br., uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawczynią Panią Anną Maśko mieli okazję odwiedzić Rodzinny Park Rozrywki Labiland w Skrudzinie. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji, dzięki którym zapomnieli, co to nuda! Głównym elementem parku jest największy w Małopolsce labirynt. Pokonanie go nie jest wcale proste, o czym przekonała się sama pani Ania – opiekunka wycieczki integracyjnej.  Ponadto na miejscu znajdują się takie atrakcje jak: mały labirynt, kręgle plenerowe, bilard kopany, szachy, ścianka wspinaczkowa oraz strefa zabaw dla dzieci. Po kilku godzinach aktywnie spędzonego czasu wszyscy otrzymali kiełbaski z grilla oraz herbatę, a także słodką watę cukrową.

TUTAJ są zdjęcia.