V TURNIEJ WIEDZY OGÓLNEJ

W czwartek 23 maja 2019 r. trzy uczennice naszej szkoły: Katarzyna Kołodziej, Aleksandra Korona oraz Daria Klóska wzięły udział w V Turnieju Wiedzy Ogólnej w Skrudzinie. Podczas różnych etapów uczniowie prawie wszystkich szkół z Gminy Stary Sącz odpowiadali na pytania z różnych przedmiotów. Podczas etapu “licytacja” liczyła się szybkość i spryt. Mimo świetnych odpowiedzi naszych dziewczyn tym razem nie udało się zdobyć miejsca na podium. Ale nie poddajemy się i za rok znowu spróbujemy zawalczyć w turnieju. Dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom ze Skrudziny za miłe przyjęcie, obiad oraz upominki. Dziękujemy Pani Monice Wojtaszek za opiekę i wspieranie naszych uczennic oraz za odkrycie nowego talentu: fotografa!

TUTAJ są zdjęcia.