PIERWSZY DZIEŃ REKOLEKCJI

Za nami pierwszy dzień rekolekcji. Wszystkie dzieci w tym dniu poznawały postać św. Kingi, która jest patronką naszej szkoły i Starego Sącza. Dodatkowo w tym roku przeżywamy dwudziestą rocznicę ogłoszenia, że Kinga jest święta i warto ją naśladować w swoim życiu. Z tej okazji każda klasa przygotowywała portret klasowy, którego gościem specjalnym była św. Kinga. W ramach zadań każda klasa przygotowała także kwiaty dla świętej Kingi. Dobrym podsumowaniem tego dnia było przedstawienie Koszyk z czystego srebra, który został odegrany przez Teatr Lalek “Bajka”. Historia ta opowiada o biednym rodzeństwie, które znalazło w św. Kindze wsparcie i obronę przed biedą i wyzyskiem innych. Dziękujemy wspaniałym aktorom, za przybliżenie nam historii związanej z naszą patronką.

TUTAJ znajdziesz zdjęcia z pierwszego dnia i ZDJĘCIA portretów klasowych.