UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA

W czwartek 31 stycznia br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji uczniowie przygotowali akademię i koncert życzeń dla zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Grażyna, która powitała wszystkich i zaprosiła do wspólnego oglądania występów dzieci. Dzieci z klasy 3, pod przewodnictwem Pani Marty Słaby, przygotowały główną część programu. Następnie klasa 1, pod przewodnictwem Pani Jadwigi Bochniarz, klasa 2, pod przewodnictwem Pani Anety Lompart, klasa 5, pod przewodnictwem Pani Moniki Wojtaszek i oddział zerówki, pod przewodnictwem Pani Doroty Ogorzały zaśpiewały w ramach koncertu życzeń piękne kolędy i pastorałki z życzeniami dla Babć i Dziadków. Na wyróżnienie zasługuję Lena, która wykonała piękną pastorałkę oraz Oliwier, który wspaniale zagrał na akordeonie 100 lat dla zaproszonych gości. Po występach dzieci podchodziły do swoich dziadków i babć, składali im życzenia i wręczali przygotowane przez Panią Justynę Sejud upominki. Po życzeniach wszyscy oglądnęli wysęp Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowało występ pt. Gość Oczekiwany. Pani Dyrektor przekazał występującym upominki i podziękowało Kołu za ich trud i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły.

Po występach dzieci udały się do domów, a zaproszeni goście udali się na poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców. Przy suto zastawionych stołach i świetnej muzyce w wykonaniu kapeli GÓRSEJ nasi dziadkowie i babcie będą pewnie, aż do rana wspominać stare dobre czasy.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowanie i przeprowadzenie tej uroczystości: Pani Dyrektor Grażynie za jej uśmiech i dobre słowo motywujące do pracy, wszystkim nauczycielom, zwłaszcza tym, którzy przygotowali swoich uczniów do występów, Pani Agacie Nicpońskiej za koordynację śpiewu i muzyki, Panu Kazimierzowi Górskiemu, który zmobilizował drużynę harcerską do obsługi tej uroczystości, Kołu Gospodyń Wiejskich za ich pracę, występ i dobroć dla nas, Radzie Rodziców, za pomoc w koordynacji tego wydarzenia i niełatwą obsługę stołów, i wszystkim za wszystko.

Tutaj są ZDJĘCIA, a tutaj FILM z występu dzieci i FILM z występu Leny.