KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH

Od 1 stycznia 2019 roku Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Popowickiej zmieniło swoją nazwę, a raczej powróciło do starej Koło Gospodyń Wiejskich w Popowicach. Dziś w sobotę 19 stycznia br. odbyło się podsumowanie działalności tego koła w naszej szkole. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Jacek Lelek, Radna Powiatowa Pani Ewa Zielińska, Dyrektor Szkoły Pani Grażyna Smaga, Dyrektor Szkoły Muzycznej w Starym Sączu Pani Joanna Ustarbowska-Dudka, Przewodnicząca Radu Rodziców Justyna Sejud oraz wielu przyjaciół i dobroczyńców Koła Gospodyń Wiejskich.

Po powitaniu wszystkich i uczczeniu minutą ciszy żałoby narodowej, związanej z zabójstwem prezydenta Gdańska, odbyło się podsumowanie pracy Koła za rok 2018. Oprócz sprawozdania Przewodniczącej Pani Stanisławy Florkiewicz była na tę okazję przygotowana prezentacja multimedialna. Po zakończeniu prezentacji i przemowach zaproszonych gości odbyło się przedstawienie oparte na fabule “Gościa oczekiwanego”. Po przedstawieniu był czas na poczęstunek, którego obfitość wszyscy zachwalali.

TUTAJ znajdziesz zdjęcia, a tutaj FILM-PREZENTACJA.