ODBLASKOWA SZKOŁA

W piątek 19 października br. dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, a przede wszystkim uczniów odbyła się akcja “Odblaskowa Szkoła”, której celem było uświadomienie, jak ważne dla bezpieczeństwa są odblaski noszone przez ludzi, zwłaszcza po zmroku. W naszej szkole jednym z priorytetów jest zapewnienie bezpieczeństwa uczniom dlatego chętnie włączyliśmy się do akcji “Odblaskowa Szkoła”. W ramach akcji odbyły się dwa konkursy wiedzy dla młodszych i starszych uczniów szkoły. Jury w składzie Pani Dyrektor Grażyna, nasz gość Starszy Aspirant Tomasz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Justyna mieli ciężki orzech do zgryzienia, gdyż uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani do konkursu. Nagrodą główną dla zwycięskich klas 2 i 7 był kupon na pizzę ufundowany przez Radę Rodziców. Nagrody pocieszenia dla wszystkich uczniów przygotowała Pani Monika Mleczko, a były to pluszaki oraz opaski odblaskowe.

Dziękujemy koordynatorowi, Panu Kazimierzowi Górskiemu, za prowadzenie w szkole akcji “Odblaskowa Szkoła” oraz przygotowanie wraz z uczniami klasy ósmej całego dzisiejszego programu, w którym ważnym elementem była prezentacja multimedialna i film nagrany przez uczniów poświęcony bezpieczeństwu na drodze.

Dziękujemy wychowawcom za przygotowanie uczniów oraz włączenie się do tej akcji.

Dziękujemy rodzicom za wzięcie udziału w dzisiejszym wydarzeniu i nieustanną dobrą współpracę ze szkołą.

Tutaj znajdziesz kilka zdjęć.