SZKOLNY WYJAZD INTEGRACYJNY

We wtorek i środę 9 i 10 października br. odbył się Szkolny Wyjazd Integracyjny, w którym uczestniczyli uczniowie klas 4, 5, 6, 7 i 8 wraz ze swymi wychowawcami. We wtorek po przyjeździe i rozlokowaniu na Stanicy w Kosarzyskach uczniowie wzięli udział w spotkaniu z Panią, która poprzez różne zabawy i zajęcia integrowała uczniów. Punktem centralnym tego dnia było ognisko, na które przyjechała Pani Dyrektor i rodzice niektórych uczniów. Późnym wieczorem odbyła się gra przygodowa, którą przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy ósmej. W środę po porannej toalecie i śniadaniu było wspólne wyjście w góry.

Dziękujemy pomysłodawcy i organizatorowi tego wyjazdu, Panu Kazimierzowi Górskiemu, który podjął się przygotowania i przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. Dziękujemy wychowawcom poszczególnych klas za poświęcony czas i wspólnie przeżyte dni: Pani Monice Mleczko wychowawczyni klasy 4, Pani Monice Wojtaszek wychowawczyni klasy 5, Pani Beacie Nowak wychowawczyni klasy 6, Pani Renacie Drobiszewskiej wychowawczyni klasy 7 i Panu Kazimierzowi Górskiemu wychowawcy klasy 8.

Dziękujemy również Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi za udostępnienie gminnego autobusu i Panu Kierowcy, który z wielkim poświęceniem przewoził nasze dzieci.

Tutaj są zdjęcia.