KONKURS ŚWIĄTECZNY

To co się wydarzyło dziś w naszej szkole przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich. Kilka minut po godzinie dziewiątej na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie i nauczyciele oraz niektórzy rodzice, a wśród nich członkowie Rady Rodziców (dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek i pamiątkowe pierniczki). Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Smaga, która wszystkich powitała i złożyła ks. Tomaszowi z okazji jego urodzin i imienin życzenia od całej szkoły (ks. Tomasz – bardzo dziękuję za obraz i podpisy na jego odwrocie).

Kolejną część spotkania rozpoczął śpiew Pani Agatki i ks. Tomka. Następnie każda klasa przedstawiała kolędę lub pastorałkę oraz choinkę i kartkę świąteczną. Wszyscy, ale to wszyscy bez wyjątku powinni dostać nagrody i pierwsze miejsce. Jury, w którego skład weszli: Pani Agata Nicpońska, Pani Maria Hejnold oraz ks. Tomasz miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszyscy wychowawcy włożyli wraz z uczniami i rodzicami mnóstwo pracy, aby przygotować takie arcydzieło!

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ten konkurs i wzięli w nim udział:

• zerówce i Pani Jadzi Bochniarz (trzy piosenki z graniem to wielki wyczyn),
  • pierwszej klasie i Pani Anecie Lompart (piękna choinka, ksiądz ją zabrał do domu za zgodą mamy, która ją wykonała, a życzenia tej klasy powędrowały do starosądeckiego ratusza w ręce Pana Burmistrza),
  • drugiej klasie i Pani Marcie Słaby (Lena zaśpiewała wyśmienicie, a pozostałe dzieci przedstawiły piękny program),
  • trzeciej klasie i Paniom Dorocie Ogorzały i Marii Tokarczyk (klasa pięknie zaśpiewała kolędę z pokazywaniem),
  • czwartej klasie i Pani Monice Wojtaszek (gratulacje dla wychowawczyni, która grą na gitarze wspierała swoją klasę oraz wszystkim za anglojęzyczny śpiew),
  • piątej klasie i Pani Beacie Nowak (gra na flecie, stroje i zgranie było super),
  • szóstej klasie i Pani Renacie Drobiszewskiej (“hojka” podbiła i rozgrzała serca wszystkich, a walenie garnkami było niesamowite),
  • siódmej klasie i Panu Kazimierzowi Górskiemu (kolędnicy misyjni to był strzał w dziesiątkę).

Wszyscy zwyciężyli, niektórzy dostali nagrody… Niech Boża Dziecina wynagrodzi wszystkim ich ciężką pracę i trudy.

Tutaj są zdjęcia z konkursu, a tutaj zdjęcia niektórych prac!