99 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W sobotę 11 listopada br. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Uroczystościach Rocznicowych Odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się w Starym Sączu pod patronatem Pana Burmistrza Jacka Lelka. Asysta sztandarowa wraz ze sztandarem szkoły zebrała się przy kinie sokół skąd przemaszerowali z orkiestrą i innymi pocztami sztandarowymi do kościoła pw. św. Elżbiety. Tam o 11:00 został odprawiona Msza święta, której przewodniczył nasz katecheta ks. Tomasz Starzec. Po Mszy świętej wszyscy zebrani wyruszyli na starosądecki cmentarz, gdzie odbył się apel poległych i gdzie Pani Dyrektor Grażyna Smaga złożyła wraz z uczniami szkoły wiązankę kwiatów.

W tej uroczystości wzięli udział harcerze i zuchy z 10 NWDH Wilki działającej w Popowicach.

Tutaj kilka zdjęć (niestety tym razem nie najlepszej jakości).