JEM ZDROWO

6 października 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs pod hasłem „Jem Zdrowo”. Celem konkursu były: propagowanie zdrowego  żywienia, kształtowanie w uczniach prawidłowych nawyków żywieniowych oraz przygotowanie ich do świadomego wybory spożywanych posiłków. Do zmagań konkursowych przystąpiła cała społeczność szkoły. Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami klas przygotowali wyjątkowo zdrowe potrawy z warzyw i owoców. Na stołach zagościły kolorowe sałatki, przekąski, owoce oraz zdrowe napoje. Niektórzy uczniowie wykazali się zdolnościami artystycznymi komponując różne postacie i zwierzątka. Wszyscy z apetytem i w miłej atmosferze spożywali przygotowany przez siebie witaminowy posiłek.