Słodki kiermasz Samorządu Uczniowskiego

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się słodki kiermasz zorganizowany przez Samorząd Uczniowski przy wsparciu niezawodnych rodziców. Stoły uginały się pod ciężarem pysznych domowych wypieków takich jak: babeczki, ciasta, kuleczki czekoladowe i proziaki oraz galaretki i inne desery.

Zysk z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony dla naszych uczniów między innymi na organizacje Dnia Dziecka.
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji kiermaszu a były to następujące osoby:
Klara Kurzeja
Wojtek Pietrzyk
Martyna i Anna Lompart
Patrycja i Natalia Żal
Piotr, Anna i Adam Nikołajczuk
Weronika Górska
Nikola i Kamil Bielak
Gabriela i Wiktoria Gil
Wiktoria Mężyk
Katarzyna Hołysz
Jakub Korona
Julia Pasiut
Julia Górska
Łucja Wróblewska
Pani Iwonka (pyszne galaretki)
Pani Marysia Czajkowska (obłędne proziaki z masłem czosnkowym)
Pani Monika W. (muffinki czekoladowe)
Podziękowania również dla Klary, Ani i Dawida z klasy 8 za pomoc w ustawieniu stoiska i sprzedaży łakoci.
Ponadto słowo DZIĘKUJĘ kierujemy do wszystkich uczniów, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły za zakup tychże pyszności.
M. Wojtaszek