Poranek Wielkanocny

Wczoraj, 27.03.2024 w naszej szkole odbył się Poranek Wielkanocny. Na wstępie apelu cała społeczność szkolna przywitała Panią Dyrektor Grażynę Smagę śpiewem STO LAT. Otóż nasza Pani Dyrektor w Święta Wielkanocne obchodzi swoje imieniny. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, Rada Rodziców oraz uczniowie reprezentujący Drużynę Strażaków  złożyli Szanownej Solenizantce serdeczne życzenia oraz kwiaty. Pani Dyrektor wzruszona podziękowała wszystkim za pamięć.

Następnie klasa 3 wraz z wychowawcą, p. Anetą Lompart przedstawili wielkanocną inscenizację okraszoną wielkanocnymi piosenkami.

Niezwykle piękną dekorację przygotowała pani Iwona Walczak, za co serdecznie dziękujemy.

Niech te święta będą pełne nadziei i wiary, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego święconego jajka.

A. Lompart