Rekolekcje Wielkopostne 2024

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły odbyły się w dniach od 4 do 6 marca. Prowadził je duszpasterz dzieci z Nowego Sącza ks. Andrzej Bajorek oraz s. Katarzyna Szulc z Dębicy. Stroną muzyczną zajmowała się s. Alicja Zielińska z naszej parafii. Każdy dzień rekolekcji poruszał inny temat: „Wdzięczność Panu Bogu i ludziom”, „Grzech – odejściem od Boga” oraz „Eucharystia źródłem miłości”. Trzydniowy czas ćwiczeń duchowych zakończył się uroczystą Eucharystią, którą w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników szkoły oraz Uczniów sprawował ks. Andrzej wraz z ks. Mateuszem. Wyrazem wdzięczności i najlepszych życzeń dla Rekolekcjonistów był słodki upominek, wręczony przez przedstawicieli społeczności uczniowskiej.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oraz uczestniczyli w tych wielkopostnych ćwiczeniach duchowych serdecznie dziękujemy.

ks. Mateusz Gurbisz