ZAKOŃCZENIE ÓSMEJ KLASY

W czwartek 22 czerwca br. odbyło się w naszej szkole pożegnanie ósmej klasy. Najpierw uczniowie klasy ósmej przekazali uczniom klasy siódmej sztandar szkoły. Następnie ósma klasa wraz z Panię Moniką, swoją wychowawczynią, przygotowali galę medalową, podczas której Pani Dyrektor Grażyna Smaga, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali medale za trud nauczania i wychowywania w szkole. Uczniowie klasy siódmej przygotowali krótkie podziękowanie dla uczniów klasy ósmej – duży wkład w to miała Pani Ania Maśko. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich kończących szkołę upominki. Po uroczystości oficjalnej odbyła się zabawa. Szczególe podziękowanie należy się kochanym uczniom klasy ósmej, ich rodzicom i Pani Monice Mleczko – wychowawczyni klasy za przygotowanie tej uroczystości. Dziękujemy uczniom klasy siódmej i piątej za pomoc w uświetnieniu tej uroczystości. TUTAJ są zdjęcia.