WIZYTA U BURMISTRZA STAREGO SĄCZA

We wtorek 13 czerwca br. Pani Dyrektor Grażyna Smaga wraz z księdzem Tomaszem i trzema uczennicami naszej szkoły udali się na zaproszenie Pana Burmistrza Jacka Lelka do Urzędu Miejskiego w Starym Sączu. Pan Burmistrz chciał się spotkać z niezwykłymi dziewczynami, którym udało się zdobyć tytuły laureata i finalisty w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym: Oliwia Stachoń z klasy siódmej została Laureatem, a Kinga Stachoń z klasy szóstej i Ola Stachoń z klasy piątej zostały finalistkami tego konkursu. Ponadto Oliwia wzięła udział w wojewódzkim konkursie o Edmundzie – bracie Karola Wojtyły i po przejściu szkolnego i rejonowego etapu, w finale wojewódzkim zdobyła zaszczytne drugie miejsce wraz z nagrodą 2000 zł. Pan Burmistrz Jacek Lelek pogratulował dziewczynom tego sukcesu i wręczył pamiątkowe listy i nagrody oraz zapowiedział we wpisie na facebooku, że jeszcze o nich usłyszymy. Pan Burmistrz podziękował Pani Dyrektor i ks. Tomaszowi za wspieranie dziewczyn w ich pracy i trudzie. TUTAJ są zdjęcia.