DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2023

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem , miłością i wszystkim co dobrze. Dlatego uczniowie z naszej szkoły gościli Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Przygotowano program artystyczny pod nadzorem pani Marty Słaby i Pani Marty Mąka. Uczniowie starszych klas „zaprezentowali” historię miłości Babci i Dziadka, natomiast przedszkolaki inscenizacje „Kaczki Dziwaczki”.

Druga część programu przygotowana przez panią Agatę Nicpońską to wspólny śpiew kolęd i pastorałek. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna radości, uśmiechu i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Grażynie Smaga, Radzie Rodziców, która przygotowała poczęstunek oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości. TUTAJ są zdjęcia.