KIERMASZ MISYJNY

Co roku w niedzielę misyjną członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem Panią Moniką Wojtaszek i asystentem duchowym ks. Tomkiem przygotowali kiermasz misyjny. I tym razem nie zabrakło pysznych domowych wypieków oraz różańców i gadżetów misyjnych. Nasza lokalna Społeczność okazała ogromne serce bo udało się zebrać aż 900 zł! Pieniądze te zostaną przekazane Księdzu Misjonarzowi Dariuszowi Pawłowskiemu pracującemu na Kubie. Wraz z ks. Tomaszem pragnę złożyć słowa podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania dzisiejszego kiermaszu a były to Panie: Stanisława Florkiewicz z Koła Gospodyń Wiejskich, Agnieszka Lompart, Urszula Nikołajczuk, Agnieszka Tokarczyk, Dominika Żal, Barbara Górska, Maria Pietrzyk, Natalia Bielak, Urszula Kurzeja oraz pozostałe osoby od Ks. Tomka. Dziękujemy za czas i wkład włożony w upieczenie tak smacznych ciast a wszystkim tym, którzy je zakupili dziękujemy za dołożenie swojej cegiełki w dzieło misyjne. Ogromne podziękowanie ślę w stronę naszych wspaniałych uczniów, którzy są zawsze gotowi nieść pomoc innym. Pamiętajmy, że DOBRO POWRACA!