ZAPRASZAMY NA MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH

Samorząd Uczniowski organizuje Pierwsze Szachowe Mistrzostwa naszej szkoły. Szczegóły poniżej. Gdyby ktoś chciał ufundować nagrody, puchary, czy medale proszony jest o kontakt z opiekunem SU ks. Tomaszem.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Szachowych Mistrzostw Szkoły

1. Cel zawodów: popularyzacja królewskiej gry wśród uczniów szkoły podstawowej im. Św. Kingi w Popowicach. Wyłonienie Mistrzyni i Mistrza szkoły.

2. Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Popowicach, Popowice 165, Stary Sącz 33-340

3. Termin: 01. 06. 2022 (środa) start godzina 9:00

4. System rozgrywek: szwajcarski, na dystansie 7 rund P-10

5. Warunki uczestnictwa: w turnieju mogą wziąć udział uczniowie naszej szkoły.

6. Zgłoszenia: do 30 maja 2022 u ks. Tomasza (można smsem 662-093-002 lub osobiście)

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, posiadaną kategorie szachowe, datę urodzenia oraz klub.

7. Nagrody: puchary, medale i nagrody rzeczowe dla miejsc od 1 do 3 w kategorii dziewcząt i chłopców.

8. Postanowienia końcowe: za zachowanie zawodników odpowiadają ich opiekunowie. Organizator nie zapewnia opieki wychowawczej. Organizator zapewnia ciepłe napoje (kawa, herbata). Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu.

9. Sędziowanie i sprzęt: ks. Tomasz Starzec/Karol Jurecki