WYPRAWA ÓSMEJ KLASY DO PRZYSZŁOŚCI!

Ósma klasa wyruszyła w poniedziałek 4 kwietnia br. do Starego Sącza, aby zapoznać się z ofertę szkól średnich. Najpierw odwiedzili ZS w Starym Sączu, a dokładnie budynek na ul. Krakowskiej gdzie oprócz prezentacji i poczęstunku odbyły się warsztaty cukiernicze. Dziękujemy Pani Profesor Dorocie Marcisz-Kulig, za niezwykłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Następnie przeszliśmy do budynku głównego na ulicy Daszyńskiego. Tam zwiedziliśmy szkołę, pracownie, bogate zaplecze sportowe i zapoznaliśmy się szczegółowo z ofertą szkoły. Potem zatrzymaliśmy się na lody w zaprzyjaźnionej Cukierni Sądeckiej. W tym miejscu zapoznaliśmy się z rynkiem pracy i jego potrzebami. Potem przeszliśmy do Liceum Ogólnokształcącego, gdzie czekała na nas Pani Profesor Małgorzata Dorula. Oprowadziła nas po szkole oraz przedstawiła propozycję skierowana do uczniów klas ósmych. TUTAJ są zdjęcia.