Podsumowanie Akcji Paczuszka dla Maluszka

Po raz pierwszy ta ogólnopolska akcja Paczuszka dla Maluszka miała miejsce w naszej szkole. Od połowy grudnia do początku stycznia można było ofiarować pomoc tym najmniejszym w postaci artykułów do pielęgnacji niemowląt, pieluszek jednorazowych czy kaszek. Wiele osób włączyło się w akcję i za to pragnę wszystkim serdecznie podziękować. To dzięki Wam dzieci z domu samotnej matki otrzymały dary. Podczas zbiórki udało nam się zebrać: Pieluszki jednorazowe 11 paczek Mokre chusteczki 18 paczek Kosmetyki do pielęgnacji 16 sztuk Mydełka 7 sztuk Kremy do pielęgnacji 2 sztuki Artykuły do pielęgnacji maluszka 2 sztuki Butelka 1 sztuka Grzechotka 1 sztuka Podkłady dla maluszka 2 sztuki Gąbki do mycia 2 sztuki Artykuły spożywcze 2 sztuki.

Za te wszystkie dary i za wrażliwość Waszych serc jeszcze raz bardzo dziękuję. Monika Wojtaszek