WYMIANA KARTKAMI ŚWIĄTECZNYMI ZE SZKOŁĄ W PODLIPIU

Pomysł zrodził się pewnego dnia kiedy przeglądałam stare kartki świąteczne moich uczniów. Wtedy też na jednym z forum nauczycieli zapytałam czy ktoś jest chętny na wymianę kartkami z klasą 4. Nasi uczniowie od razu zabrali się do pracy i stworzyli piękne własnoręcznie wykonane kartki, które potem zostały wysłane do uczniów w Podlipiu gmina Olkusz województwa małopolskiego. Kilka dni później nasi uczniowie otrzymali też kartki od swoich nowych kolegów. Warto też wspomnieć, że życzenia świąteczne były napisane w języku angielskim a na horyzoncie już pojawił się nowy plan na kontynuację tej fantastycznej przygody o czym będziemy na pewno Was informować. Koordynatorem akcji jest pani Monika Wojtaszek.