AKTYWNOŚĆ DRUŻYNY WILKÓW W CZASIE ŚWIĄT

1. W niedzielę 19 grudnia 2021 do naszej Świątyni w Popowicach harcerze i zuchy z 10 NDWp Wilki przynieśli światło z Betlejem, aby się nim podzielić z mieszkańcami Popowic i Cyganowic. Złożone przy tej okazji datki w kwocie 365 zł. zostały w całości przekazane dla Marty, która walczy ze stwardnieniem rozsianym i chorobą Devica. Wszystkim dziękujemy za dar serca i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

2. Światełko Betlejemskie, wraz z życzeniami dla Pani Dyrektor i całej społeczności szkolnej dotarło do Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Popowcach w środę 22 grudnia 2021 roku.

3. Zuchy z 10 NDWp Wilki z Popowic wraz z życzeniami i Światełkiem Betlejemskim, odwiedzili Urząd Gminy i parafię św. Elżbiety w Starym Sączu. W imieniu naszej drużyny złożyli życzenia świąteczne dla Pana Burmistrza i pracowników gminy, oraz Księdza Proboszcza i Kapłanów pracujących w naszej parafii. TUTAJ SĄ ZDJĘCIA.