DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty, miś jest fajny i kudłaty, miś jest gruby jak ta kula, misia zawsze się przytula.”

25 listopada br. klasa druga obchodziła bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię powstania pluszaka oraz misie, które dzieci znają na całym świecie. Dzieci wykazały się wiedzą, z której bajki pochodzi dany miś. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia. TUTAJ są zdjęcia.