KLASA 5 W KRYNICY

By oderwać się od codziennych obowiązków i zmagań, nasi uczniowie wyjechali na jednodniową wycieczkę szkolną do Krynicy-Zdroju. Pociągiem dotarliśmy na miejsce o godzinie 10:00. Z dworca PKP wyruszyliśmy w stronę krynickiej pijalni. Spacerowaliśmy parkowymi alejkami i zapoznawali się z informacjami o bogactwie przyrodniczymi i kulturowym Krynicy. Następnie udaliśmy się w stronę kolejki linowej (z powodu renowacji stacji PKL nie udało się nam wyjechać na szczyt) i wdrapaliśmy się na szczyt Góry Parkowej. Na szczycie mogliśmy odpocząć i napawać się pięknem przyrody. Naładowaliśmy swoje „baterie” pozytywną energią i ruszyliśmy w drogę powrotną. Pozostały nam cudowne wspomnienia, dobry humor i piękne zdjęcia, które są TUTAJ.